Tajemný muž figurující v Ransdorfově kauze prý připravil podnikatele z východních Čech o půl milionu

17.12.2015 13:55 | Zprávy
autor: vam

Záhadný pan V. H. alias Vladimír Huněk, spojovaný se švýcarskou kauzou komunistického europoslance Miloslava Ransdorfa, prý podvedl také podnikatele z Rychnovska. Tomu prý Huněk dluží půl milionu korun. Informuje o tom server iDnes.cz ve své mutaci pro Královéhradecký kraj.

 Tajemný muž figurující v Ransdorfově kauze prý připravil podnikatele z východních Čech o půl milionu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

„Hned jak jsem v novinách uviděl v souvislosti s případem Miloslava Ransdorfa jeho fotku, trklo mě, že je to on. Není pochyb, že to je Vladimír Huněk. Tenkrát, když jsem s ním byl v kontaktu, bydlel ve Fryštáku na Zlínsku,“ cituje server slova Jiřího P., který si nepřál zveřejnit celé jméno.

Jiří P. prý před deseti lety na Vladimíra Huňka u zlínského soudu podal trestní oznámení pro úvěrový podvod.

Celý text je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete zjišťovat podrobnosti?

Myslím o tom převozu zlata a peněz partou Ukrajinců? Jak se k nim dostali? Co s nima měli v plánu? Opravdu by mě to zajímalo. Můžete jako politik zjistit víc? Určitě máte přístup k více informacím než my.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Šaškárna. Jenom brečíte.“ Rakušan narazil v Ústí nad Labem

21:00 „Šaškárna. Jenom brečíte.“ Rakušan narazil v Ústí nad Labem

Bývalý ministr vnitra a předseda STAN Vít Rakušan zavítal do Ústí nad Labem debatovat s občany. Mimo…