Bárta by měl za dopravní přestupek pykat, myslí si Huml

27.07.2010 12:41 | Zprávy
autor: par

Dopravní expert a nový poslanec Věcí veřejných Stanislav Huml si myslí, že by zákon neměl dělat rozdíly. Ministr dopravy Vít Bárta by tak podle něj měl pykat za své přestupky.

Bárta by měl za dopravní přestupek pykat, myslí si Huml

Konkrétně Huml hovoří o tom, že Bárta odjížděl ze své svatby v maserati bez plechové značky, měl pouze nalepenou registrační nálepku s číslem. To se podle zákona nesmí. Bárta tvrdil, že se mu klasická SPZ utrhla při jízdě po polní cestě.

"Už před volbami jsme byli proti imunitě politiků. Proto nevidím problém v tom, že stejný postih má čekat každého řidiče, i když jde třeba o ministra," řekl Huml pro iDNES.cz.  

Příliš přísný zákon

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Co se stalo?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Macinka-Ucet-pana-Lipavskeho-za-vylet-do-Osaky-792192. Já tomu vašemu komentáři nějak nerozumím. O co jde? Děkuji, Lucie

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Katastrofa.“ Hřib v Turnově nenechal na Babišovi nit suchou

14:41 „Katastrofa.“ Hřib v Turnově nenechal na Babišovi nit suchou

„Katastrofa. Paní Tünde Bartha se rozhodla rozvrátit systém protidrogové politiky, který byl zaveden…