Advokát Láska: Můj klient má ke kauze Vondra významné důkazy

28.03.2011 22:12 | Zprávy
autor: jac, čtk

Advokát a konzultant společnosti Transparency International Václav Láska poté, co v polovině března podal trestní oznámení na neznámého pachatele kvůli údajně předražené zakázce pro společnost PROMOPRO z doby českého předsednictví EU, nyní tvrdí, že jeho klient má k dispozici k celé kauze další významné dokumenty.

Advokát Láska: Můj klient má ke kauze Vondra významné důkazy

Jak už ParlamentníListy.cz informovaly minulý týden, Láska podal trestní oznámení v polovině března za klienta, který chce zůstat v anonymitě kvůli obavě z možné pracovní nebo mediální perzekuce. Láska v pondělí v České televizi řekl, že jeho klient má k dispozici listinné důkazy, které mají významnou úlohu v této kauze.

"Já jsem schválně podal oznámení na neznámou osobu, neboť disponuji jen určitým množstvím důkazů. V závěru jsem uvedl několik osob, jejichž eventuální zavinění vyplývá z důkazů, které mám já," řekl ČT advokát a doplnil, že většinu listinných důkazů předal policii. 

Související:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

Interpelace

Jak vám vláda bere možnost k interpelacím? To jde? Já měla za to, že je to jejich zákonná povinnost odpovědět, ústně či písemně. Pokud tomu tak není, co se s tím dá dělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Půjdeme po vás. I zpětně.“ Britská strana slibuje pomstu těm, kdo přitáhli migranty

15:51 „Půjdeme po vás. I zpětně.“ Britská strana slibuje pomstu těm, kdo přitáhli migranty

Brutální útok nožem, který otřásl severoirským Belfastem, vyvolal vlnu hněvu a nepokojů, jež se běhe…