Šumava se projednává u kulatého stolu. Stráský pozval i ekology

15.08.2011 19:47 | Zprávy
autor: pan

Začalo jednání o kácení šumavských stromů napadených kůrovcem. U kulatého stolu se sešli kromě ředitele parku Jana Stráského i vědci, starostové ekologové, čímž by se měla zajistit rovnováha mezi názory.

Šumava se projednává u kulatého stolu. Stráský pozval i ekology

Ke kulatému stolu pozval ředitel Národního parku Šumava kromě vědců či zástupců obcí i ekology, kteří blokovali těžbu stromů v lokalitě Na Ztraceném. Sešlo se zde téměř dvacet lidí a za Hnutí Duha, které blokády podporovalo, vyslalo svého ředitele Petra Machálka a odborníka Jaromíra Bláhu.

Sledujeme téma Boj o Šumavu      

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…