Na dům rodiny popálené Natálky je uvalena exekuce

13.03.2012 16:31 | Zprávy
autor: pan

Na dům v Budišově, který koupila rodina popálené Natálky, je vypsáno několik exekucí. Vyplývá to z výpisu z katastru nemovitostí. Majitelka domu a zároveň matka dívky Anna Siváková však říká, že o ničem neví.

Na dům rodiny popálené Natálky je uvalena exekuce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační koláž.

Ve výpisu z katastru nemovitostí, který je volně přístupný na internetu, je uvedeno, že na dům Natálky a její rodiny se váže několik exekučních příkazů k prodeji nemovitosti. Informoval o tom Opavský deník.

Matka dívky, kterou popálili žháři v dubnu roku 2009, však tvrdí, že o ničem neví. Považuje to za další útok na její rodinu. "Jsou to jen fámy, není to pravda, jsou to blázni," prohlásila Anna Siváková, zároveň majitelka domu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Německo

Tvrdíte, že Německo výrazně přispívá k bezpečnosti Evropy. To myslíte vážně? Jak? Tím, že jsem zve muslimské migranty?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Utajované biolaboratoře USA odhaleny. Část z nich je na Ukrajině

19:24 Utajované biolaboratoře USA odhaleny. Část z nich je na Ukrajině

Ředitelka americké Národní zpravodajské služby (DNI) Tulsi Gabbardová po prohledání archivů zpravoda…