Babiš vysvětlil, proč nešel v úterý na Hrad. Šťouchnul do miliardářského „kolegy"

30.10.2014 10:34 | Zprávy

Proč se slavnostního předávání státních vyznamenání na Pražském hradě v úterý večer nezúčastnil vicepremiér Andrej Babiš? Podle serveru Echo24.cz to bylo kvůli tomu, že musel v Berlíně podepisovat dohody, důležité pro Českou republiku.

Babiš vysvětlil, proč nešel v úterý na Hrad. Šťouchnul do miliardářského „kolegy"
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

Podle serveru byl Babiš v hlavním městě Německa hostem Globálního fóra o transparentnosti a výměně informací pro daňové účely. Ve středu v Berlíně podepsal jako zástupce ČR dohodu 89 zemí o výměně bankovních informací, která má zprůhlednit finanční toky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Zajímalo by mě, jaký je zájem o kandidaturu za SOCDEM?

Hledal jsem totiž kandidáty, ale žádné jsem ani na vašich stránkách nenašel. Nebo jich snad máte tolik, že nevíte koho vybrat? To dost pochybuji, když od vás dost politiků přešlo jinam, což teda já neschvaluju a takové politiky nevolím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Facebook je profízlovaný až na půdu. Zakázaný Konvička promluvil

11:24 Facebook je profízlovaný až na půdu. Zakázaný Konvička promluvil

Protiislámskému aktivistovi a vědci Martinu Konvičkovi byl společností Facebook smazán profil na ste…