Ficův ministr financí bude jednat s Babišem o řešení migrační vlny

26.11.2015 6:13 | Zprávy
autor: vam, čtk

Druhým dnem dnes pokračuje oficiální návštěva slovenského ministra financí Petera Kažimíra v České republice. Měl by se sejít s ministrem financí Andrejem Babišem (ANO), se členem bankovní rady Jiřím Rusnokem a na závěr své dvoudenní návštěvy i s prezidentem Milošem Zemanem.

Ficův ministr financí bude jednat s Babišem o řešení migrační vlny
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr financí Andrej Babiš

S Babišem by měl Kažimír jednat o postupu při řešení migrační vlny v Evropě a bezpečnosti. Diskutovat by ministři měli také o problematice rozpočtů obou zemí, spolupráci na lepším výběru daní a zavedení přenesené daňové povinnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…