Hrají s vámi komedii. Naše vláda i ČT. Analytik břitce k problému uprchlíků, přičemž cituje závažná zjištění, o kterých se nemluví

3. 6. 2015 9:11

Analytik Martin Koller se zamýšlí nad současnou uprchlickou krizí. Cituje slova arabských i amerických analytiků, kteří se snaží dopátrat jejího původu, a varuje před skrytými bezpečnostními hrozbami přijímání uprchlíků.

Hrají s vámi komedii. Naše vláda i ČT. Analytik břitce k problému uprchlíků, přičemž cituje závažná zjištění, o kterých se nemluví
Foto: ČT
Popisek: Martin Koller

Při sledování činnosti eurokomisařského panstva v Bruselu logicky vyvstává jedna základní otázka. Jsou to hlupáci nebo zločinci? Ale snad i průměrný hlupák by byl schopen pochopit rozsah katastrofy, která se blíží několika cestami ze severní Afriky. Můžeme na tento kontinent klidně zařadit i některé současné země Středního a Blízkého východu, protože dochází k jejich sociální afrikanizaci, tedy pádu do chudoby. Důvodem jsou především občanské války vyvolané islamisty s podporou USA a jejich evropských spojenců.

Stačí si připomenout nadšený jásot různých odborníků a politiků v ČT nad arabským jarem, válkou v Libyi a Sýrii. Většina z nich je v současnosti kdesi zalezlá a ČT se soustřeďuje především na boj za zájmy USA a ukrajinských oligarchů na Ukrajině a pomalu rovněž na podporu TTIP, tedy opět zájem USA. Z hlediska africké invaze se zaměřuje pouze na popis zachraňování nešťastných uprchlíků, kteří si mohli dovolit zaplatit tisíce dolarů za cestu do Evropy a doma nemají z čeho žít. Přitom nám stejná ČT vysílá pořady o tom, že africké rodině stačí k obživě koza. Za cenu přepravy jednoho „uprchlíka“ do Evropy by se koz nakoupilo slušné stádo, zvláště při afrických cenách. K tomu ČT přidá ještě informaci na téma, jak jsou z africké invaze nadšení Řekové. Nehodící se informace se zamlčí. Typickým příkladem je válka v Sýrii, kde do značné míry sekulární (nenáboženská – poznámka autora) armáda prezidenta Asada možná (?) použila chemické zbraně proti islamistickým teroristům vytvořeným na objednávku USA s podporou islamistické Saúdské Arábie a stále více se islamizujícího Turecka. O tom, že USA jedovatou uranovou municí zamořily celé oblasti Jugoslávie a Iráku s následnými dopady na zdraví obyvatelstva, se v ČT mlčí. Můžeme mluvit o návratu k totalitnímu stylu informování českých občanů a nikomu z politické reprezentace to nevadí!

Když se podíváme, kdo podporuje islamizaci Evropy cestou přijímání takzvaných uprchlíků či běženců a určování jejich kvót, tedy počtů pro jednotlivé země, vidíme především reprezentanty EU v Bruselu. Vesměs bývalé levičáky a svazáky, kteří prodali víru a voliče za koryta. Mnozí z jejich českých poskoků patřili před rokem 1990 do rodin více či méně známých nomenklaturních kádrů tehdejší národní fronty. Od nich se s mohutnou podporou ČT dozvídáme, že bychom měli ekonomicky nepoužitelné, etnicky a nábožensky cizí a nebezpečné černochy vítat a rychle si z nich vybírat. V globálním měřítku zde kraluje eurokomisařka Mogheriniová. Hlavní domácí proislasmisty známe všichni z ČT, která je ve svojí jednostranné propagandistické činnosti doslova hýčká. Situace nutí se vyslovit i přední české politiky. (I když je otázka, zda poskok Bruselu pohrdající názory občanů je český politik – poznámka autora.) Bohužel se lze obávat, že mnozí domácí politici pouze hrají voličům mediální komedii v boji o udržení koryt. Nakonec se vymluví, že hrdinně bojovali, ale nemohou proti nařízení Bruselu nic dělat. Vymlouvat se na EU je ostatně český standard, zvláště když jde o nějakou lumpárnu proti občanům. Nakonec přijmou nevítané cizince i bez kvót a budou nám vykládat o přínosech multikulturalismu, tedy agresivního islamismu, parazitování imigrantů na sociálním systému, AIDS a narkomafie. Je třeba připomenout, že dlouhodobě a opravdu jednoznačně se vyslovuje proti nebezpečné africké invazi pouze Tomio Okamura, zatímco jeho bývalí spolustraníci již propagují TTIP.

Celý problém invaze z Afriky je však třeba vidět v souvislostech. Má totiž vztah k válkám v bývalé Jugoslávii, Iráku, Afghánistánu, Libyi, Sýrii, Mali, Somálsku i jinde. Dále k oligarchické privatizaci státu, likvidaci národů a rodiny a dlouhodobé hospodářské krizi v Evropě, protievropské transatlantické smlouvě TTIP i občanské válce a narůstajícímu fašistickému teroru na Ukrajině.

Naštěstí nejsou jen politici z Bruselu a jejich domácí pomahači, kteří jsou schopni prodat za saúdské nebo americké dolary nejen svoji čest, ale i vlast a spoluobčany. V zahraničí existují i jiní, kteří pochopili, že africká invaze je bojem o život a perspektivu Evropanů. Takoví se samozřejmě neobjevují v ČT 24, ale na internetu.

V první řadě se jedná o Marine le Penovou, kerá se proti africké invazi staví dlouhodobě. Proto je ona, stejně jako její strana Front National napadána z Bruselu a pomlouvána v médiích. Le Penová se snaží obnovit suverenitu Francie. Kritizuje bruselskou euroelitu, která zavádí eurodiktaturu ve svůj vlastní prospěch (a prospěch USA – poznámka autora). Upozorňuje na fakt, že USA podporují dlouhodobě režimy, které financují a jinak podporují islamistický fundamentalismus. Vychází z předpokladu, že je třeba zastavit migraci z Afriky do Evropy a z hesla „Ve Francii se chovej jako Francouz“. Podobné názory mají politické strany UKIP (V. Británie), Fidesz (Maďarsko), PVV (Nizozemsko), FPÖ (Rakousko) a Liga severu (Itálie). Na cestě je pravděpodobně vznik dalších stran a hnutí, které budou bránit práva etnických Evropanů. Jen je třeba dát pozor na komedie pro oblbnutí občanů typu VV, a nejen VV.

Analytik americké společnosti Stratfor, George Friedman, uvádí jako hlavní důvody současné bezpečnostní krize válku v Iráku, rozbití Jugoslávie a snahu USA uspět v boji proti všem. Do značné míry podobné názory prezentuje Globální iniciativa proti organizovaného zločinu. (Africká invaze je nepochybně pod kontrolou islamistického terorismu a narkomafie, tedy předních forem organizovaného zločinu – poznámka autora.)

Poradce vlády Libye, která kontroluje aspoň část území státu, Abdul Basit Haroun upozornil na fakt, že africkou invazi organizuje ISIL, která válčí v Iráku, Libyi (s americkou, saúdskou a tureckou podporou proti prezidentu Asadovi – poznámka autora), Afghánistánu a některých afrických zemích. Vlastníci lodí dostávají přímo seznamy, koho musí naložit. ISIL tak posílá do Evropy teroristy, kteří se mají uchytit, vytvářet skryté buňky a připravovat tam džihád. Tito bojovníci ISIL jsou obvykle vzdělaní a znají cizí jazyk. (Tedy takoví, které bychom si měli vybírat – poznámka autora) Z peněz získaných za přepravu musí pašeráci lidí odevzdat polovinu ISIL. (Na vyvolání občanské války v Libyi a vraždě plukovníka Kaddáfího se jako bojovníci za demokracii podíleli ve spolupráci s USA a jejími europoskoky právě pašerácké gangy, kterým plukovník Kaddáfí kazil kšefty – poznámka autora.)

Nigel Farage, reprezentant britské strany UKIP, kritizoval, že britské zdravotnictví platí z daní občanů léčbu takzvaných běženců, kteří přicházejí do Británie nakaženi HIV. Uvedl doslova: Bojím se, že čelíme přímé hrozbě pro naši civilizaci, pokud dovolíme, aby velký počet lidí z tohoto válkou zmítaného regionu (Irák, Libye, Sýrie…) přišel do Evropy.

Američtí analytici Peter Berger a Paul Cruickshank uvedli, že válka v Iráku (proti Saddámu Husajnovi a následná občanská a proti okupační správě USA a dalších zemí – poznámka autora) zvýšila sedminásobně džihádistický teror v regionu i ve světě.

Americký analytik Josh Cohen upozornil na potřebu spolupráce mezi USA a Ruskem z hlediska zabezpečení jaderných zbraní. Jedná se mimo jiné o reakci na vyhrůžky ISIL, že bude mít do roka jadernou zbraň. (K ničivému teroru přitom ISIL nemusí mít ani jadernou bombu, ale stačí jaderný materiál ukradený v Rusku nebo USA a dovezení běženci vyslanými organizací ISIL do Evropy – poznámka autora.)

Konec konců, dostatečně ilustrativní je vyjádření představitele ISIL Abú Bakra Bagdádího: „Islám nebyl nikdy náboženstvím míru.“ Co nám k tomu poví reprezentanti EU podporující islamizaci a fašizaci Evropy a jejich domácí přisluhovači? Možná zapějí: „jsem banderovec“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Martin Koller

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Němci moc nevědí, co je Schulz zač, vysvětluje znalec Kechlibar raketový růst popularity. Zatím prý mají radost, že je úplně jiný než chladná Merkelová

20:42 Němci moc nevědí, co je Schulz zač, vysvětluje znalec Kechlibar raketový růst popularity. Zatím prý mají radost, že je úplně jiný než chladná Merkelová

ROZHOVOR Kandidát SPD na kancléře Martin Schulz těží ze své novoty na scéně, ale do voleb schází ješ…