Já se poseru! Blekota. Pohřeb, padlo po včerejší debatě na ČT

12. 10. 2017 9:23

Předvolební debata na ČT24, jež se týkala místního rozvoje, nadzvedla ze židle některé kritiky. Například advokátku Miroslavu Hustákovou nebo komentátora Štěpána Kotrbu.

Já se poseru! Blekota. Pohřeb, padlo po včerejší debatě na ČT
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Logo ČT

„Když vidím debatu na ČT24, tak se opravdu bavím. Pirát by zjednodušil stavební řízení na jeden papír, ale vrátil by i vyděračské spolky do stavebního řízení. Jak si konkrétně představuje zrychlení samotného procesu řízení, když by podle něj mohl do toho kafrat zase kdekdo, už vysvětlit neuměl,“ poznamenala Hustáková.

Debatu ČT24 jsme sledovali ZDE.

„Podle zástupce ODS tato strana asi spadla včera z Marsu, v této zemi nikdy nevládla. Stavební zákon je stále špatný, proč jej tedy za své vlády nezlepšili, jsem se nedozvěděla,“ dodala s tím, že zástupce topky byl trapný ve všem. „Blekota, měkota,“ poznamenala.

„Notyvole. Pirát se zastává vyděračů z Dětí země, které Zelený označuje za fuj a distancuje se od nich. Já se z toho poseru,“ poznamenal k diskusi analytik Štěpán Kotrba.

A své řekl i někdejší vedoucí Úřadu vlády Ivan Přikryl, specialista na téma bydlení. Podle něj šlo o skandální prázdnou debatu. „Šlechtová je pohřební ústav bytové poitiky,“ zmínil mimo jiné Přikryl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Už někdo emigroval? ptá se zkušený muž. Zatím to vypadá, že kavárna zapláče. Sledujeme výsledky, ale pane Kalousku, je to zlé

15:32 Už někdo emigroval? ptá se zkušený muž. Zatím to vypadá, že kavárna zapláče. Sledujeme výsledky, ale pane Kalousku, je to zlé

Po sečtení poloviny okrsků vede ANO Andreje Babiše s 31 procenty, následuje jej SPD s 11 procenty, O…