Podnikatelé ztrhali předvánoční intervenci ČNB. Mají strach o svůj byznys

13.03.2014 16:32 | Zprávy
autor: lze

Hospodářská komora provedla průzkum mezi českými podnikateli a zjistila, že kritizované devizové intervence České národní banky schvaluje pouhých 16 procent z nich. Napsal to server E15.cz.

Podnikatelé ztrhali předvánoční intervenci ČNB. Mají strach o svůj byznys
Foto: Hans Štembera
Popisek: Guvernér ČNB Miroslav Singer

Třetina dotázaných uvedla, že se jich devizové intervence nijak nedotkly. Nejvíce respondentů, 42 procent, se na politiku ČNB dívá negativně. Průzkum Hospodářská komora prováděla mezi zástupci 580 malých, středních i velkých firem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Danění firem

Proč se prodej firmy nad 40 milionů nebude muset danit, ale nižší ano? Proč vůbec firmy od prodeje osvobozovat? Co takhle třeba zrušit nějaké nesmyslné daně co platí řada z nás? Proč jdete na ruku jen těm velkým?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dohnali jsme lidovce nařčeného Thomasem Pauknerem

16:40 Dohnali jsme lidovce nařčeného Thomasem Pauknerem

Zájem anonymního investigativce pod značkou Thomas Paukner o ministerstvo životního prostředí za Pet…