
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vam
Dnes pokračují výslechy Ivo Rittiga, právníka z advokátní kanceláře MSB Legal Davida Michala, podnikatele Jana Janků a Petera Kmetě, tedy osob, které byly ve čtvrtek policií zadrženy. O případném uvalení vazby bude soud rozhodovat v sobotu. Informoval o tom server Aktuálně.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vam
Vy jste v průzkumech dvouciferného výsledku nedosáhli vůbec a po posledních volbách jste vyprázdnili i lavice ve sněmovně. Jak vidíte budoucnost komunistů?
Institut Petra Fialy se jmenuje Pravý břeh a před volbami spustil Pravej podcast. Po Janu Lipavském …