Prezident Zeman zahájí třídenní návštěvu Karlovarského kraje

7. 3. 2016 7:14

Prezident Miloš Zeman zahájí dnes třídenní návštěvu Karlovarského kraje. Setká se s představiteli samospráv i s podnikateli z oblasti strojírenství či lázeňství. V neděli naznačil, že do lázní v regionu by mohli investovat Číňané, kteří by vystřídali ruské investory. Jako příklad zmínil Lázně Kyselka. Několikrát se sejde i s občany kraje.

Prezident Zeman zahájí třídenní návštěvu Karlovarského kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

První den své návštěvy se tradičně setká s vedením Karlovarského kraje, krajskými zastupiteli a zástupci krajských institucí. Jednat bude i s představiteli sociálních služeb. Poté zamíří do strojírenské firmy Rotas v Rotavě na Sokolovsku. Na závěr dne se setká s představiteli a obyvateli Nejdku na Karlovarsku.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Zeman je v Karlovarském kraji, který je počtem obyvatel nejmenším v Česku, po necelém roce. Naposledy kraj navštívil loni v dubnu. Tehdy jeho cesta vedla mimo jiné do zadlužených obcí, Pramenů na Chebsku a Bublavy na Sokolovsku. Obě obce se s dluhy potýkají stále.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: čtk

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Aby byli naši studenti před volbami dobře vybaveni... Petr Žantovský je v šoku. Dostala se mu do ruky pozvánka na debatu, která prý dorazila do škol

11:10 Aby byli naši studenti před volbami dobře vybaveni... Petr Žantovský je v šoku. Dostala se mu do ruky pozvánka na debatu, která prý dorazila do škol

TÝDEN V MÉDIÍCH Úžasný pořad s propagandou, která si nezadá s padesátými lety, předvedla v uplynulém…