Sobotka se neudržel a napsal do novin, jak to bylo s privatizací OKD

31.01.2014 7:39 | Zprávy
autor: adr

Premiér nové vlády Bohuslav Sobotka (ČSSD) je zejména v posledních dnech v médiích obviňován, že coby tehdejší ministr financí nese částečnou vinu na nevýhodném prodeji státního podílu v černouhelných dolech OKD. Šéf sociálních demokratů se však nařčení brání a v komentáři pro MF Dnes píše o tom, co prý nikdo nechce vidět.

Sobotka se neudržel a napsal do novin, jak to bylo s privatizací OKD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bohuslav Sobotka odpovídá na dotazy novinářů

Bohuslav Sobotka ve svém komentáři primárně reaguje na článek novináře Pavla Párala z 29. ledna, ve kterém dotyčný napsal, že odpovědnost za to, že se při prodeji zbytkového podílu zhruba 47 procent OKD v roce 2004 utržilo tak málo, nese právě současný premiér, který „seděl už dva roky v křesle ministra financí a měl odpovědnost za prodej státního majetku".

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

19:15 Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

ParlamentníListy.cz získaly stanovisko advokáta a odborníka na Ústavní právo Jaroslava Kuby, které v…