Sobotka si vybral. Není hlasem národa, ale médií. Odpověď z Hradu na slova o Zemanovi a xenofobní sektě

20.11.2015 11:21 | Zprávy

Na kritiku, která se snesla na hlavu prezidenta Miloše Zemana od premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), zareagoval na svém facebookovém profilu Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček.

Sobotka si vybral. Není hlasem národa, ale médií. Odpověď z Hradu na slova o Zemanovi a xenofobní sektě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček

„Premiér Bohuslav Sobotka si definitivně vybral. Není hlasem národa. Stal se hlasem médií,“ zkonstatoval Ovčáček.

Sobotka v dnešních Hospodářských novinách Zemana zkritizoval za vystoupení na Albertově u příležitosti výročí 17. listopadu 1989. Hlava státu podle něj šíří nenávist a legitimizuje šíření xenofobie. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Jan Lipavský byl položen dotaz

CO VY NA TO, pane ministře?

„Celý Černín čeká, až se Lipavský sbalí.“ Z diplomatických kruhů hřmí 28.08.2025 4:44 | Komentář Čeští diplomaté s nadějí čekají na odchod Jana Lipavského z Ministerstva zahraničních věcí. Alespoň jejich část. Mnozí z nich se o své výtky s činy svého ministra podělili a popsali jeho slabiny.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pamětníci Klausovy ODS pláčou. Decroix a „strašně smutný příběh“

20:51 Pamětníci Klausovy ODS pláčou. Decroix a „strašně smutný příběh“

Eva Decroix zaplavila čtvrteční média jako Respekt, DVTV i Seznam. Profil mladé ministryně, která se…