
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vam
Dnešní MF Dnes tvrdí, že přináší další důkaz o tom, jak český stát v kauze OKD údajně obelhal Brusel. Evropská komise totiž v roce 2011 posvětila privatizaci OKD za 4,1 miliardy korun mimo jiné i na základě informací dodaných nyní obviněným znalcem Rudolfem Douchou.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vam
Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?
V pondělí si lidé stěžovali na kolabující webovou stránku České televize a rozhlasu při povinné regi…