Vladimir Putin se vysmál sousednímu státu

23.06.2016 9:52 | Zprávy
autor: fib

„Žádná země a žádný národ by neměl žít v minulosti a slunit se ve svém hrdinství donekonečna: to pro budoucnost národa není dobré,“ prohlásil ruský prezident Vladimir Putin na setkání s účastníky Všeruského setkání historiků, které se uskutečnilo ve středu v Kremlu.

Vladimir Putin se vysmál sousednímu státu
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Plakát nevládní organizace Reportéři bez hranic

Prezident Putin vyzval přísedící napomoci k rozvinutí země na základě její historické zkušenosti. Putin považuje za nezbytné „jít vždy vpřed, přitom je ovšem také třeba, do jisté míry, opírat se o základy toho, co bylo vytvořeno minulými generacemi. Mladé lidi je potřeba vychovávat na základě toho nejlepšího, co bylo vytvořeno v minulých desetiletích a stoletích našimi předchůdci“.

„Jedině tak je možné, v tomto rychle se měnícím světě, se cítit sebevědomě. Jedině tak je možné zvolit správnou cestu budoucího vývoje,“ prohlásil ruský lídr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Foldyna

Pane předsedo, co uděláte s Foldynou? Nemyslíte, že by měl urychleně vysvětlit, proč byl vykázán z domu a proč mu policie zabavila zbraně? A jestli se prokáže, že se dopustil domácího násilí, doufám, že ho neprodleně vysloužíte ze strany a budete po něm požadovat rezignaci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Rozvíjí se tu diktatura.“ Ukrajina vře po likvidaci oblíbeného ministra

9:57 „Rozvíjí se tu diktatura.“ Ukrajina vře po likvidaci oblíbeného ministra

„Už se tu rozvíjí diktatura. … s vlastními malichernými tyrany, kteří si myslí, že chytili Boha za v…