Výběr ze tří jídel, pokoje po čtyřech. Tak má vypadat chystané zařízení pro imigranty

06.08.2015 22:32 | Zprávy
autor: vam

Čtyřlůžkové pokoje a výběr ze tří různých jídel. To čeká migranty, kteří začnou být od zítřka přemísťováni do uprchlického zařízení ve Vyšních Lhotách na úpatí Beskyd. Informoval o tom server Novinky.cz.

Výběr ze tří jídel, pokoje po čtyřech. Tak má vypadat chystané zařízení pro imigranty
Foto: Archiv TZ
Popisek: Europoslanec Tomáš Zdechovský navštívil uprchlický tábor na Sicílii

Do Vyšních Lhot má být postupně přepraveno asi 70 lidí z uprchlických zařízení v Bělé pod Bezdězem a v Zastávce. Má jít o běžence ze Sýrie, Afghánistánu, Iráku nebo Pákistánu. Další lidé prý dorazí během jednoho až dvou týdnů.

Celý text je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Věděl jste o tom?

Je pravda, co tvrdí bývalý ředitel ČT2 Jan Štern, a to, že byla zastavena reportáž o selhání při zásahu proti střelci na FF UK, jež by mohla vyústit ve váš tehdejší politický konec jako ministra vnitra?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

18:45 „Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

„Je třeba opustit jakýkoliv zbytek sentimentu nikoliv s korunou, ale s tímto prezidentem. Přijetí eu…