Zemanovci to přepískli, glosuje politoložka Dvořáková

26.10.2013 15:06 | Zprávy
autor: lze, čtk

Podle průběžných výsledků mají zemanovci ke vstupu do sněmovny hodně daleko. Podle vyjádření politoložky Vladimíry Dvořákové pro Blesk.cz to není nic překvapivého. Zemanovci totiž prý kampaň přepískli.

Zemanovci to přepískli, glosuje politoložka Dvořáková
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda SPOZ Zdeněk Štengl neskrýval potěchu

„Není se čemu divit. Kampaň SPOZ byla přepísklá a všude. Působila pompézně a pro voliče až agresivně. Občany mohly naštvat i návštěvy prezidenta Miloše Zemana v regionech, kdy byl za chytrou horákyni. Byla to kampaň zemanovců, ale ne oficiálně... Rozpačité vystoupení ministra dopravy Zdeňka Žáka v superdebatě ČT také straně příliš nepomohlo,“ konstatuje Dvořáková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ivan Bednárik, MBA byl položen dotaz

Doprava

V těch vašich plánech (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Bednarik-Chceme-dat-obcanum-konkretni-vysledky-792823) postrádám zlepšení kvality silnic, dočkáme se někdy něčeho takového? Problém se jen umocňuje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

8:11 Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

Začalo to odkrýváním miliardových armádních a policejních zakázek, teď se rozhořela otevřená „válka …