Znásilnili mě, ale já se na ně nezlobím, jsou to chudáci. Takto se prý vážně chovají levicové aktivistky

01.06.2016 19:41 | Zprávy
autor: pro

Editor amerického internetového serveru Wnd.com Leo Hohmann rozebírá několik případů znásilnění, které spáchali migranti na příznivcích levice a liberální imigrační politiky. Oběti tohoto trestného činu se často identifikují s pachateli a místo odporu s nimi paradoxně soucítí.

Znásilnili mě, ale já se na ně nezlobím, jsou to chudáci. Takto se prý vážně chovají levicové aktivistky
Foto: Jan Rychetský
Popisek: V calaiské džungli

Před několika dny byl odsouzen v Německu šestadvacetiletý Afghánec za znásilnění o šest let mladší německé ženy. Paradoxní je, žena se s mužem znala a dohromady je spojila facebooková skupina s názvem „Uprchlíci, vítejte“. Násilníka, který do Německa přišel před dvěma lety, nechala bydlet u sebe v bytě. Znásilnění se událo 25. října loňského roku, kdy se mladý Afghánec vplížil do pokoje své hostitelky a zneužil ji. Sexuálnímu obtěžování podle svého svědectví však z jeho strany čelila již v předchozích dnech.

Jak Hohmann komentuje, podobně se nevyplatila pohostinnost a vstřícnost také matce tří dětí ze Švédska. Ta u sebe ubytovala mladého migranta z Eritreje, ale on později sexuálně obtěžoval její desetiletou dceru. „Existuje mnoho dalších případů, kdy migranti znásilnili i ty, kteří se jim snaží pomoci. Stejný osud potkal čtyřiadvacetiletou mluvčí levicové mládežnické organizace LinksjugendSolid Selin G., která byla znásilněna na parkovišti letos v únoru. Nejprve vše nahlásila na policii, ale později své trýznitele označila za oběti západní a německé kultury.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Róbert Šlachta byl položen dotaz

Viděl jste videa z nehody?

Na nich je přeci jasně vidět, že Turek minimálně objížděl kolonu odbočovacím pruhem to přeci také není normální chování. A pokud se prokáže jeho vina, což je podle mě jisté, měl by podle vás jako poslanec skončit? Vždyť co dobrého jako poslanec udělal? Nic, jen se řeší neustále jeho kauzy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čeští „obránci demokracie“ spí? Žantovský o drsné politice v Maďarsku

4:45 Čeští „obránci demokracie“ spí? Žantovský o drsné politice v Maďarsku

TÝDEN V MÉDIÍCH Americké granty na podporu svobody projevu v Evropě člen Rady Českého rozhlasu Petr …