Zpěvačka Marta Jandová se vyznala: Jsem sluníčkářka! Raději umřu s úsměvem na rtech, než furt podezřívat každého, že mě zabije

27.11.2015 19:35 | Zprávy
autor: jzd

Zpěvačka a muzikálová herečka Marta Jandová se pro deník Blesk vyjádřila k teroristickým útokům a jejich hrozbě, které otřásají v současné době Evropou. Podle ní by lidé neměli házet všechny do jednoho pytle. „Jsem sluníčkářka,“ přiznala poté.

Zpěvačka Marta Jandová se vyznala: Jsem sluníčkářka! Raději umřu s úsměvem na rtech, než furt podezřívat každého, že mě zabije
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tisíce svíček před francouzskou ambasádou

„Já jsem nešťastná z toho, že se dějí teroristické útoky. Je to hrozné, že umírají lidé, kteří nemají s válkou nic společného. Je to hrozné, že padají lidé tam, kde vůbec není žádná fronta, tam, kde není žádná válka, vlastně v neválečném prostoru,“ bědovala Jandová v rozhovoru pro Blesk.cz.

Následně vyjádřila nesouhlas s tím, co se děje v tisku či na sociálních sítích. „Jak lidé, kteří o tom vůbec nic nevědí, a k těm se počítám taky – co o tom víš ty, co o tom vím já? My nevidíme do karet těm, jež tuhle hru dělají, a nelíbí se mi, že všechny házíme do jednoho pytle. Jak se vytváří nenávist, jak se vytvořilo slovo sluníčkáři,“ vysvětlovala zpěvačka, aby následně kategoricky prohlásila: „Ano, já jsem sluníčkář, protože já raději umřu s úsměvem na rtech, než furt každého podezřívat: ten mě zabije, ten mě zabije, ten mě nenávidí, to je muslim...“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ústavní soud je podjatý.“ Miloš Zeman k Pavlovi a NATO

17:17 „Ústavní soud je podjatý.“ Miloš Zeman k Pavlovi a NATO

Ústavní soud ve středu předběžným opatřením rozhodl, že vláda musí zajistit účast prezidenta Petra P…