Petr Paulczynski: Jsou to blázni. Hoďte na ně siť!

31.07.2011 7:36 | Zprávy

Když jsem před pár dny psal na téma kůrovec a ekopošuci, myslel jsem že tím je téma pro mne vyčerpáno. Houby. Situace graduje, což mne přinutilo vstoupit do téže řeky podruhé. Zvláště když jsem narazil na titulek " O kácení na Šumavě se zajímá Brusel".

Petr Paulczynski: Jsou to blázni. Hoďte na ně siť!

Evropská komise prý poslala na české ministerstvo zahraničí dopis s žádostí o vysvětlení dění na Šumavě a kroky, které vedení parku plánuje do budoucna. Tedy koukám na to jak Vlašín na kůrovce. Dovolím si zavěštit, že za touto dojemnou starostí soudruhů z Eurosajuzu bude asi lstivá liška předseda Zelených Liška, někdejší asistent zeleného europoslance Crammera. Už v této funkci pan Liška Brnu prospěl především tím, že protestoval proti všem dotacím z EU, které do Brna měly přijít, a posiloval tak naše město v samostatnosti a nezávislosti na evropských prostředcích. Milá Evropská komise, protože kodex blogera je neúprosný, nemohu napsat, kam bych vás nejraději poslal.

Nyní, zdá se, Zelení přesunuli svůj boj do lesa u Ptačího potoka na Šumavě. Dokonce se přivázali do sítí do korun stromů. Zdá se, že tak sami naplnili ono lidové "Jsou to blázni. Hoďte na ně siť!"

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Hampl: Odvážné fotografie a nezávislé osobnosti

15:22 Petr Hampl: Odvážné fotografie a nezávislé osobnosti

Denní glosy Petra Hampla.