Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Názory, ParlamentniListy.cz
21
Pražská koalice nezačala šťastně. Alespoň co se týká podpory malých firem, zaměřených na spolupráci s univerzitami a výzkumnými organizacemi. Projekt inovačních voucherů, který Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR před třemi lety iniciovala a společně s magistrátem vybudovala a který sloužil například talentovaným studentům, kteří si založili první firmu, je ohrožen. Pražská koalice ANO, Trojkoalice a ČSSD je chce zrušit.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Názory, ParlamentniListy.cz
Překvapuje mě, že zrovna vy kritizujete prezidenta za to, že sympatizoval z komunisty. Cožpak vy s nimi nesympatizujete do teď? A jaký je váš názor na sovětskou invazi nebo třeba na politické procesy?
Přišel mi další z řady dopisů od mocného úřadu Sdružení zachránců (dále jen SZ), že s posedlostí po …