Ladislav Kašuka: Tak co tedy s těmi muslimy?!

20.01.2015 20:16 | Zprávy

V prvé řadě je třeba zastavit jejich masovou Evropskou unií řízenou migraci do našich zemí. Francouzi ze sebe nyní dělají oběti, ale jsou jednou ze zemí, která tento nesmysl masově podporuje! Pokud mají ve své zemi několik desítek procent muslimů, přičemž jim je úplně jedno, že většina z nich vyznává právo šaría, nemohou se divit, že nějaký jejich přitroublý karikaturista, který si myslí, že je jeho právo urážet a zesměšňovat koho se mu zachce, narazí a skončí s kulkou v hlavě!

Ladislav Kašuka: Tak co tedy s těmi muslimy?!
Foto: archiv L. Kašuky
Popisek: Ladislav Kašuka

Viníkem této tragédie jsou sami Francouzi a bruselské ústředí EU, kde důležití neduživí úředníčci žijící v přepychových čtvrtích a nemající žádné reálné představy o skutečném životě vymýšlí a schvalují zákony, z nichž má prospěch a zisk horních deset tisíc, kterým věrně a servilně slouží. Nechci, aby si někdo myslel, že uznávám nějakou kolektivní vinu všech muslimů, protože je to hloupost a křesťané nebyli ještě nedávno o nic lepší, naposledy se katolická církev dopustila hrozných věcí, když podporovala a spolupracovala s německými nacisty, kteří chtěli půl Evropy vyhladit a zbytek zotročit, o předchozích excesech, jako jsou křižácké výpravy, nebo inkvizice ani nemluvě.

Takže co s tím?

Řešení je jednoduché, jen si nedělám naději, že by s ním naši papalášové souhlasili. Stačilo by, zeptat se každého Araba, který by projevil přání žít z nějakého důvodu v Evropě, zda je muslim a pokud odpoví, že ano, položit mu otázku, zda uznává právo šaría. V případě, že odvětí, že ano, mu vysvětlit, že právo šaría je v rozporu s evropským právním řádem a jeho žádost okamžitě zamítnout. Totéž by se mělo udělat i u muslimů, kteří již v evropských zemích žijí. Stačilo by vytvořit komise, které by si zvali již zde žijící muslimy a položit jim tam stejnou otázku. V případě kladné odpovědi takového muslima okamžitě vykázat. Jednoduché a jediné funkční řešení současné situace, leč kvůli lidem co nám v současnosti vládnou a jejich imperiálním plánům a choutkám nereálné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: Promarněné naděje (deset let od brexitu)

9:16 Ivo Strejček: Promarněné naděje (deset let od brexitu)

24. června 2016 se ve Velké Británii konalo referendum o členství této země v Evropské unii. Při vol…