ČPS: Internet zakážu pro vaše dobro, sdělil ministr dětem

23.07.2010 12:02 | Zprávy
autor: ČPS

Ministr Dobeš nechce internet regulovat, chce ho dětem jednoduše zakázat.

ČPS: Internet zakážu pro vaše dobro, sdělil ministr dětem

Ministr školství Dobeš, který se ještě před nedávnem vydával za nezávislého psychologa a otce dvou dětí, dnes sedí ve vládě za ABL. Podívejte se na sestřih z debaty, ve které Dobeš horoval, aby děti měly omezený přístup k Internetu (ZDE).

Dobešův příspěvek by se dal shrnout: Nechceme Internet regulovat, my ho chceme dětem zakázat.

Podle ministra školství je důvěřivost a naivita dětí důvodem, proč zavést přísná pravidla pro přístup k Internetu, která dopadnou na všechny jeho uživatele. Sám přitom dodává, že Internet nechce regulovat. Podle Dobeše existují na Internetu vážná nebezpečí, chybí mu pevná pravidla a etický kodex provozovatelů Internetu; to vše v době, kdy operátoři cenzurují na plné obrátky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

NERV

Proč přesně jste tento orgán zrušili? Pokud vím, i vy jste se dřív o jejich tvrzení často opírala a podle mě je obecně dobré, když existují nějaké nezávislé poradní orgány. Nebo podle vás nebyl NERV nezávislý?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (ODS): Kdyby Fico jednal jako má vláda, nemá problém

14:12 Fiala (ODS): Kdyby Fico jednal jako má vláda, nemá problém

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k hrozbám, že by Slovensko mohlo zrušit energetickou …