Fiala (ODS): Odcházím z ODS. Nelíbí se mi zvyšování daní

31.10.2012 12:22 | Zprávy
autor: .

Prohlášení Radima Fialy pro ParlametníListy.cz k ukončení členství v ODS.

Fiala (ODS): Odcházím z ODS. Nelíbí se mi zvyšování daní
Foto: ods.cz
Popisek: Poslanec Radim Fiala

Dne 30.10.2012 jsem oznámil předsedovi vlády ČR  Petru Nečasovi, 31.10.2012 předsedovi Regionálního sdružení ODS v Olomouckém kraji Robertu Knoblochovi a Místnímu sdružení ODS v Prostějově, že odstupuji ze všech stranických funkcí tj. člen Výkonné rady ODS, člen Regionální rady ODS Olomouckého kraje a zároveň ukončuji členství v Občanské demokratické straně.

Důvodem jsou názorové rozdíly, které se v poslední době prohloubily především v zásadní otázce zvyšování daní. Na mé rozhodnutí mělo vliv i to,že ODS na různých úrovních není schopna vyvodit hlubší závěry z výsledků posledních krajských voleb.

Jsem připraven podporovat kroky této koaliční vlády , pokud budou vycházet z programového prohlášení vlády a nebudou-li v rozporu se středopravým politickým konceptem vládnutí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás lidi volili?

Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Opozice, která je jen a jen pro ostudu. Mezinárodní ostudu

21:02 Štěpánek (Trikolora): Opozice, která je jen a jen pro ostudu. Mezinárodní ostudu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k postoji opozice ke Grónsku.