Hokej se v Budějovicích hrát bude!

15.08.2013 21:06 | Zprávy

Od září se s největší pravděpodobností v Českých Budějovicích bude hrát první hokejová liga.

Hokej se v Budějovicích hrát bude!
Foto: cb-info.cz
Popisek: České Budějovice

Dobrá zpráva pro fanoušky hokeje zní, že HC Mountfield potvrdil městu odstoupení od smlouvy o pronájmu Budvar arény. Sportovní zařízení, příspěvková organizace města České Budějovice, se totiž dohodlo s HC Mountfield na odkupu vybavení, které si pořídil do Budvar arény.

Zároveň CB hokej 2013 Radka Bělohlava podepsal smlouvu o převzetí Caskova HC Motor, a to i s prvoligovou licencí. Přestože k faktickému převzetí ještě nedošlo, rozhodl se HC Mountfiled vyjít vstříc panu Bělohlavovi a jít nad rámec smlouvy, což znamená uvolnit zimní stadion. Hokejisté se totiž potřebují připravovat na novou prvoligovou sezonu. Potřebné zázemí by měli mít k dispozici už od čtvrtka 15. srpna.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co na to řeknete?

Podle Dobiášové, která vyhrála soud, Wollner stopnul klíčovou investigativní reportáž o hnutí STAN a kriminální kauze Hlubučka. Zajímá mě, co mi k tomu řeknete, pokud se vůbec teda vyjádření dočkáme.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín hledá nové cesty k odolnější městské zeleni

10:23 Zlín hledá nové cesty k odolnější městské zeleni

Do města zavítali zástupci partnerských měst Veszprém (Maďarsko) a Taurage (Litva) v rámci projektu …