Liberečtí vozíčkáři a senioři si prohlédli Muzeum betlémů v Kryštofově údolí

02.01.2013 6:42 | Zprávy
autor: liberec.cz

Společnost jim dělali také hokejisté Bílých tygrů Liberec, kteří vozíčkářům ochotně pomáhali do míst, kam by se jinak neměli šanci dostat.

Liberečtí vozíčkáři a senioři si prohlédli Muzeum betlémů v Kryštofově údolí
Foto: liberec.cz
Popisek: Detail liberecké radnice při západu slunce

Výlet, na který budou dlouho vzpomínat, zažili ve středu 18. prosince liberečtí vozíčkáři a senioři. Společně vyrazili do Kryštofova údolí na prohlídku Muzea betlémů pana Chaloupky, kam se mohli vydat díky Komunitnímu středisku Kontakt Liberec, Bílým tygrům Liberec a Dopravnímu podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou (DPMLJ).

Úlohy byly stanoveny předem. Kontakt zajistil propagaci, výběr účastníků, personální a organizační zajištění svými pracovníky, DPMLJ zdarma poskytlo 3 autobusy v bezbariérovém provedení a hokejisté Bílých tygrů si pak zvýšili fyzičku neobvyklým posilováním. Byli to totiž právě oni, kdo museli vzít vozíčkáře i s jejich vozíky "do teplejch" a tak jim umožnit prohlídku všech expozic.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

22:41 Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

Na Krásné louce u Jizery se ve dnech 22. a 23. června uskutečnil druhý ročník preventivní akce Bezpe…