Štefek (KSČM): Kraje se budou koordinovaně podílet na internetové bezpečnosti

05.11.2013 21:20 | Zprávy

První videokonference k projektu Asociace krajů "Kraje pro bezpečný internet" je za námi.

Štefek (KSČM): Kraje se budou koordinovaně podílet na internetové bezpečnosti
Foto: Martin Kovář
Popisek: Počítač, internet, klávesnice. Ilustrační foto.

Asociace krajů České republiky schválila v září 2013 realizaci projektu „Kraje pro bezpečný internet“. Projekt je zaměřený na koordinaci postupu krajů při aktivitách směřujících k prevenci hrozeb a nebezpečí spojených s používáním informačních a komunikačních technologií.

Hejtman Středočeského kraje Josef Řihák pověřil Zdeňka Štefka, radního pro oblast kultury a památkové péče gescí zmíněného projektu a Přemysla Landu, vedoucího oddělení mládeže a sportu určil jako člena pracovní skupiny.

V úterý 5. listopadu se konala první videokonference, která byla prezentací dosavadních snah krajů v oblasti internetové bezpečnosti a diskusí nad dalším postupem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šrámková (Piráti): Připravenost České republiky na vlny veder

19:02 Šrámková (Piráti): Připravenost České republiky na vlny veder

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu, aby vláda řešila vlnu veder dle k…