Praha 6: Matragi Design hrozí za zbourání vily pokuta!

03.02.2014 17:14 | Zprávy

Místo vily jen ohyzdné trosky a díra v zemi! Přesně tak dopadla vila v ulici Pod Vyhlídkou 19 u vyhlášené lokality Prahy 6 – Ořechovky. Pozemek i původní vila jsou ve vlastnictví společnosti Matragi Design, s. r. o. Té nyní hrozí od stavebního úřadu Prahy 6 pokuta. Společnost totiž měla z listopadu 2013 povolené úpravy vily, vilu však zbourala celou z důvodu údajné havárie.

Praha 6: Matragi Design hrozí za zbourání vily pokuta!
Foto: praha6.cz
Popisek: Logo Prahy 6

Stavební úřad Prahy 6 okamžitě zahájil se společností deliktní řízení, jedná se o možném zakonzervování staveniště do doby, než bude rozhodnuto, co lze na místě postavit nového a společnost bude muset také doložit a vysvětlit, jak je možné, že vila byla srovnána se zemí. Zároveň je požadován statický posudek a plán, jak chce stavebník zajistit bezpečnost staveniště proti sesuvu. Postih až do výše půl milionu korun hrozí jak společnosti Matragi Design, tak dodavatelské firmě. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Praha6.cz

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Do katedrály svatého Štěpána po celé léto

16:09 Litoměřice: Do katedrály svatého Štěpána po celé léto

Vydejte se na komentovanou prohlídku katedrály svatého Štěpána na Dómském vrchu.