Hrnčíř (Úsvit): Střet civilizací, který jsme si sami přivodili

18.01.2015 9:51 | Zprávy

Konečným cílem islámu je, aby všechny národy přijali jeho náboženské právo (šaría) za každou cenu. Radikální islámští fundamentalisté používají k dosažení tohoto cíle všechny formy terorismu. Ti „umírnění“ jim na to často dávají peníze…

Hrnčíř (Úsvit): Střet civilizací, který jsme si sami přivodili
Foto: red
Popisek: Jan Hrnčíř (SPD)

V zemích s menšinovým muslimským obyvatelstvem je základní strategií, vypadat navenek umírněně a nekonfliktně. Samozřejmě je mnoho muslimů, kteří takoví opravdu být mohou. Nicméně, radikálové pracují skrytě, jak potvrzují zátahy bezpečnostních složek v různých státech po útocích v Paříži. Významnou zbraní muslimů v boji za islamizaci Evropy jsou i dělohy muslimských žen, takže jejich podíl v populaci neustále roste, a to zatím především v západní Evropě. Muslimové pak stále častěji prosazují svá "práva", a dovolávají se demokratických svobod na úkor většinové populace. Ve chvíli, kdy přijde demografický bod zvratu, svrhnou muslimové stávající vlády a nastolí vlastní pravidla silou demokratické většiny. Vše je dle šaríe dovoleno, pokud je výsledkem rozšíření islámu.

Bohužel, nejen radikální islamisté aktivně pracují na zničení západní civilizace, ale naše současná společnost jim v tom paradoxně pomáhá. Spousta politických vůdců pod pláštíkem tzv. politické korektnosti se ochotně podílejí na našem vlastním úpadku. Rezignovali jsme totiž na tradiční křesťanské hodnoty, jako je rodina, úcta, pokora, které udržují společnost pohromadě. Pokud někdo vystoupí na obranu tradičních hodnot, je ihned označen přinejmenším za rasistu a xenofoba. Demokracii jsme dovolili proměnit v plutokracii (vládu bohatých elit). Stále více se prosazuje lhostejnost a další atributy úpadku západní civilizace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zajíčková (ODS): Náš systém je dnes evropským vzorem

7:04 Zajíčková (ODS): Náš systém je dnes evropským vzorem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k regulacím kratomu.