Paroubek (LEV 21): Prezident Zeman na návštěvě strojírenského veletrhu v Brně

01.10.2014 8:20 | Zprávy

Prezident Zeman si po letech, jak sám řekl, udělal chvályhodný výlet na veletrh do Brna a při této příležitosti novinářům sdělil, že jedním z největších problémů českého průmyslu je slabá ekonomická diplomacie.

Paroubek (LEV 21): Prezident Zeman na návštěvě strojírenského veletrhu v Brně
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

To je tvrzení v zásadě správné, avšak nelze se domnívat, že role ekonomické diplomacie by byla, pokud jde o žádoucí nárůst českého exportu, rozhodující.

Každopádně odstrašujícím příkladem rádobydiplomacie byl nedávný Zemanův a Babišův zájezd do Francie, který neměl žádnou odezvu ve francouzských médiích a jediné, o čem se v souvislosti s touto návštěvou psalo u nás, byly děsuplné strasti lidového miliardáře Babiše při cestování s ČSA.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svárovská (Piráti): Normalizace jako v osmdesátých letech

19:02 Svárovská (Piráti): Normalizace jako v osmdesátých letech

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…