Rozvoral (SPD): Z nelegálních imigrantů uděláme legální

11. 3. 2016 20:56

Takto by se dal ve stručnosti okomentovat pondělní summit Evropské rady s tureckým premiérem Davutoglem, který tímto začal Evropskou unii plánovitě vydírat!

Rozvoral (SPD): Z nelegálních imigrantů uděláme legální
Foto: RadekRozvoral.cz
Popisek: Radek Rozvoral

Pondělní setkání EU s Tureckem dopadlo přesně tak, jak na vlastní pěst a bez jakéhokoli mandátu evropských zemí předjednala paní Angela s tureckým prezidentem Erdoganem. To znamená požadavek ze strany Ankary na navýšení finančních prostředků pro Turecko o další tři miliardy eur, zrušení víz pro turecké občany od června tohoto roku a obnovení jednání o vstupu Turecka do Evropské unie.

Když se podívám na tu obrovskou finanční částku, kterou Turecko požaduje, tak jsem přesvědčen, že pokud by se tyto prostředky použily na zabezpečení vnější hranice schengenského prostoru, ani by se všechny nespotřebovaly a ještě by nám zbylo. Co je ale alarmující více než peníze je požadavek na zrušení víz pro turecké občany. Pokud k tomu opravdu dojde, jako že je to tak řízeně naplánované, udělají se z nelegálních imigrantů legální.

Tomuto šlendriánu musíme z důvodu zachování evropských demokratických a kulturních hodnot nekompromisně zabránit a to jednou jedinou možností, kterou je vystoupení z Evropské unie. Jiná cesta v současné době neexistuje, jelikož vlezdobruselismus premiéra Sobotky jen tak neskončí a spíše se bude prohlubovat. 

Radek Rozvoral

  • SPD
  • "Pesimismus a skepse nevadí. Lepší je ale hýřit optimismem!"
  • místostarosta

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 11 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Jan Urbach: Gruzie přijde o Stalinův dárek

9:31 Jan Urbach: Gruzie přijde o Stalinův dárek

V Jižní Osetii se má příští rok uskutečnit referendum, ve kterém budou občané rozhodovat o připojení…