Válek (TOP 09): Je nejvyšší čas na rozhodné kroky

25.04.2021 14:50 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k mimořádnému projevu prezidenta Miloše Zemana

Válek (TOP 09): Je nejvyšší čas na rozhodné kroky
Foto: TOP 09
Popisek: Vlastimil Válek

Pokud bychom za této situace měli pouze nečinně přihlížet a říkat si, že to s novou vládou možná bude ještě horší, nebyli bychom poctivě pracující opozicí. Stali by se z nás ustrašení a pasivní vyčkávači, kteří se bojí převzít zodpovědnost za budoucnost této země. Stáli bychom ve stínu a říkali si, že to třeba nějak dopadne za půl roku u voleb.

Ale půl roku je zatraceně dlouhá doba na to, aby nás ještě spoustu věcí mohlo nepříjemně překvapit. Vyvolání nedůvěry vládě je pouze první krok, po kterém musí následovat rozpuštění Poslanecké sněmovny a předčasné volby v nejbližším možném termínu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Lidé mají právo žít offline

Souhlasím s tím, co píšete a je dobře, že máte podporu offline v programu, ale digitalizace je v mnohém také dobrá a tento stát je pořád pozadu. Být online máte v programu taky? A jak se třeba díváte na možnost volit online?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Proč je elektřina v ČR tak drahá?

9:15 Vích (SPD): Proč je elektřina v ČR tak drahá?

Otloukánci od EU i vlastní vlády. Češi, Moravané a Slezané to ale mohou změnit už začátkem října.