Volfová (Česká Suverenita): Demonstrace proti hrozbě islamizace Evropa

14.01.2015 7:25 | Zprávy

V pátek 16. ledna 2015 v 16:00 se na Hradčanském náměstí u sochy presidenta Masaryka uskuteční demonstrace všech lidí, kteří si ve světle nedávných událostí v Paříži uvědomují, jaké nebezpečí pro Evropu představují militantní muslimové.

Volfová (Česká Suverenita): Demonstrace proti hrozbě islamizace Evropa
Foto: red
Popisek: Mgr. Jana Volfová, Česká suverenita

Protože Česká suverenita nechce nečinně přihlížet rostoucí radikalizaci muslimů, kteří na mnoha místech světa vraždí dnes a denně tisíce nevinných lidí a dnes již tyto své zločiny páchají i v hlavním městě Francie, jsme připravení aktivně se připojit k protestům a bojovat proti všem, kteří nectí české zákony, porušují práva občanů, nectí svobodu slova a rovnost všech občanů včetně žen a dopouštějí se odporných zločinů na bezbranných zvířatech, což dokonce vydávají za projev svého náboženství. Čím dále častěji rovněž požadují, aby pro ně neplatily zákony země, ve které žijí, ale muslimské právo šaríja, což je pro Českou Suverenitu naprosto nepřijatelné. Na nebezpečí plíživé islamizace Evropy upozorňujeme již více než 3 roky a současná situace nám bohužel dává za pravdu. Proto jsme připraveni podpořit každou iniciativu, která povede k ochraně evropského kulturního prostoru a zamezí šíření islámu do míst, kam historicky nepatří.

Jana Volfová
předsedkyně České Suverenity

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

4:32 Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k summitu NATO v Ankaře.