Devítka na pražské kandidátce České pirátské strany Olivie Brabcová v rámci rozhovoru s Janem Krausem přiblížila jak svou angažovanost v politice, tak i své koníčky. O aktech, které ji mediálně proslavily, řekla: "Přišlo mi normální si udělat takovou brigádu." Kraus reagoval slovy, že jemu se nic podobného nikdy nepoštěstilo.

"Ale to je ono," pokračovala Brabcová. "Já třeba publikuju článek, ale v těch komentářích stojí, že jsem fotila nahé snímky." Během jejich slov moderátor Kraus několik obnažených fotografií pustil na velkoplošné televizi.

"Podcenila jsem zkrátka bulvár," uzavřela Brabcová téma.

Ke své politické angažovanosti vysvětlila, že jde o občanskou povinnost. "Já se o politiku zajímám docela dlouho a ten program České pirátské strany mi byl blízký, a když jsem si ho přečetla, tak jsem se rozhodla angažovat, protože si myslím, že je to důležité." 

Závěrem už jen Olivie Brabcová podotkla, že si před pořadem dala jedno pivo. "Jo tak proto já vám nerozumím, já mám úplně strach z toho, co řeknete," kontroval Kraus.

Česká pirátská strana v letošních sněmovních volbách neuspěla. Získala 0,8 procenta, což představuje 42 323 platných hlasů.

Kontakt na autora: tanovy@seznam.cz

Více:


Screen: CT