Poslanec ODS: Bárta může znovu do vlády, až skončí s ABL

17.04.2011 11:51 | Zprávy
autor: jas

Odstupujícímu ministru dopravy Vítu Bártovi (VV) v poslední době zřejmě do smíchu příliš není. V televizních diskuzích si však zvykl na mnohé dotazy reagovat právě hurónským řehotem. Spoludiskutující poslanec ODS Marek Benda trval na rozdělení Věcí veřejných a agentury ABL. Pokud by toto Bárta zvládl, mohl by se podle Bendy vrátit do vrcholné politiky.

Poslanec ODS: Bárta může znovu do vlády, až skončí s ABL

Jedna z nejsledovanějších postav současné politické krize, odstupující ministr dopravy Vít Bárta (VV) je v poslední době velkým terčem hledáčku médií. Zavítal do nich i v neděli, kdy byl spolu s poslancem ODS Markem Bendou hostem nedělní Partie TV Prima.

Tu zahájil moderátor Jan Punčochář z vesela. "Na úvod bych měl asi upozornit, že kamery ve studiu vás nahrávají...," učinil narážku na kompromitující nahrávky z minulých dnů.

SLEDUJEME témata vládní krizenahrávka Kočí a peníze za mlčení ve VV

Odcházejícího šéfa dopravy Bártu tím velmi rozesmál, politik tak stejně jako v minulém týdnu v Otázkách Václava Moravce propukl v hrdelní smích. Taktéž usměvavý Benda sarkasticky poznamenal, že na nahrávání už je zvyklý.

Po odlehčeném úvodu ale už pokračovala vážná debata, v níž smích politiky na čas přešel. Na přetřes totiž přišla vládní krize a její příčiny. A na těch se hosté Partie neshodli.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…