John ví: Další špína na VV hned příští týden. Ne náhodou...

22.05.2011 0:01 | Zprávy

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR Nerozpadáme se a máme tisíc nových čekatelů, vzkazuje předseda Véček Radek John. Z vlády prý odešel bez emocí a práce má pořád dost, teď zejména s volbou předsedy. Bude-li zvolen, pak jako šéf Věcí veřejných nepočítá ve svém týmu místopředsedů s Vítem Bártou. Příští týden pak ukáže, zda byla strana pod tlakem mediální kampaně, bude-li se někdo snažit mediální masírkou rozbít konferenci Véček.

John ví: Další špína na VV hned příští týden. Ne náhodou...

Co dělá Radek John obvykle o půlnoci?

Obvykle se vrací domů, protože schůzky jsou i večer a otevře si internet, podívá se na monitory a zuří nad všemi zkresleními a útoky. Tak v jednu ve dvě jde spát. Vstávám bohužel už ve tři čtvrtě na sedm.

Jak trávíte volný čas, pokud nějaký je?

Já jsem měl od voleb jeden týden dovolené. Jinak v podstatě ani o víkendech moc volného času nemám. Během nich jsem většinou v rozhlasových nebo televizních pořadech, takže správná otázka by spíš zněla: Jak bych trávil volný čas, kdybych měl čas.

Jak?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Ondřej Vaněk

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

To jako vážně?

Je pravda, že tím, kdo otvíral tu bitcoinovou peněženku byl váš poradce? A to pak máme věřit i tomu, že jste o tom nevěděl od začátku? A s Bergrem pořád spolupracujete?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch

19:28 Zoo Zlín slaví chovatelský úspěch

Zlínská zoo slaví chovatelský úspěch světového významu. Jaguáří pár, pětiletá samice Yuna a tříletý …