Libor Michálek rozhořčeně: Tohle není právní stát. Nevzdám to

17.06.2011 15:37 | Zprávy

Hlavního aktéra tzv. "kauzy Drobil", odvolaného šéfa státního fondu životního prostředí Libora Michálka, vyústění aféry rozzuřilo. Dává tak najevo, že kauza rozhodně není u konce.

Libor Michálek rozhořčeně: Tohle není právní stát. Nevzdám to

Odvolaný šéf fondu životního prostředí Libor Michálek se nechce smířit s rozhodnutím policie, která v pátek odložila případ jeho údajného podplácení ze strany exministra životního prostředí Pavla Drobila (ODS). Kvůli pokusu o zametení kauzy pod koberec dokonce zvažuje i právní kroky.

Vše ke Kauze Drobil

"Já se pokusím seznámit s tím usnesením a pokud tam budu spatřovat, jestli je prostor pro podání stížnosti, tak bych tenhle krok učinil. To korupce byla," uvedl v pátek pro rádio Impuls.

Nejnovější vývoj:
Policie chtěla vydat Drobila. Zastupitelství řeklo ne

Vyspělou civilizaci v ČR nehledejte

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jas

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

Myslíte, že je senát užitečný? V čem?

Ve svém článku ho chválíte, ale co vím, Babiš je pro zrušení senátu. Vy jste pro nebo proti? A sám vyzdvihujete jen anonymně několik členů a já už si dlouho říkám, zda je vůbec nutné, aby měla sněmovna a senát vůbec tolik členů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Válek může zmizet z kandidátky

15:05 Ministr Válek může zmizet z kandidátky

Kauzy kolem Vlastimila Válka sílí. Vrcholem všeho jsou jeho společné výlety s podnikatelem Milanem S…