Litoměřice: Nespokojení rodiče mají plnou podporu města

25.06.2011 9:15 | Zprávy
autor: litomerice.cz

Litoměřičtí zastupitelé se jednomyslně staví na stranu rodičů a pedagogů žádajících odchod ředitelky Gymnázia Josefa Jungmanna Evy Bulasové.

Litoměřice: Nespokojení rodiče mají plnou podporu města

Svůj požadavek na její odvolání hodlají zástupci radnice prezentovat na středečním jednání zastupitelstva Ústeckého kraje. Kam se ostatně v hojném počtu chystají i rodiče, kteří včera jednali s litoměřickými zastupiteli v úvodu jejich zasedání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

Interpelace

Jak vám vláda bere možnost k interpelacím? To jde? Já měla za to, že je to jejich zákonná povinnost odpovědět, ústně či písemně. Pokud tomu tak není, co se s tím dá dělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc už pošestnácté zaplní běžci

13:05 Olomouc už pošestnácté zaplní běžci

Mattoni Running Festival Olomouc je letos naplánován na sobotu 13. června a do historického centra m…