Antimonopolní úřad zrušil miliardovou zakázku na výplatu dávek

25.02.2013 12:31 | Zprávy
autor: vfe

Zakázku Ministerstva práce a sociálních věcí se společností Fujitsu Technology Solutions zrušil Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS). Úřad bude muset od zakázky odstoupit a vyhlásit tendr nebo se vrátit k původnímu informačnímu systému. Napsal deník Právo na svém webu.

Antimonopolní úřad zrušil miliardovou zakázku na výplatu dávek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý ministr Jaromír Drábek

Deníku to sdělil zdroj obeznámený s verdiktem. „Rozhodnutí bylo vydáno ve smyslu zákazu plnění ze smlouvy a bude vydáno s odkladným účinkem,“ prohlásil.

Došlo k velkému porušení zákona o veřejných zakázkách

ÚOHS přišel na „velké porušení zákona o veřejných zakázkách“. Zakázku firmě Fujitsu Technology zadal bývalý ministr práce Jaromír Drábek (TOP 09). Podání na antimonopolní úřad přišlo od společnosti Student Agency. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: Zpřístupněné jeskyně zahajují hlavní sezónu

11:28 Správa jeskyní: Zpřístupněné jeskyně zahajují hlavní sezónu

Čtrnáct tuzemských zpřístupněných jeskyní tento týden zahajuje hlavní sezónu. Po pětiměsíční zimní p…