Dusno u šéfa ČSSD: Kvůli Zemanovi se prý mohl vzteky pos*at

11.02.2013 9:56 | Zprávy

ParlamentníListy.cz získaly ze dvou na sobě nezávislých vyjádření představitelů ČSSD poměrně zajímavou mozaiku okolností schůzek nového prezidenta Miloše Zemana se členy sociální demokracie.

Dusno u šéfa ČSSD: Kvůli Zemanovi se prý mohl vzteky pos*at
Foto: Hans Štembera
Popisek: Takhle se schází sněmovna před svým říjnovým zasedáním

Dříve než se čerstvá hlava státu setkala s šéfem ČSSD Bohuslavem Sobotkou, jednala nejen s Marií Benešovou, ale třeba také s Michalem Haškem. Podle našich informací přímo z Lidového domu se toto počínání vůbec nezamlouvalo Bohuslavu Sobotkovi.

"Co bych to neřekl, málem se pos*al vzteky," uvedl pro naši redakci jeden z čelních představitelů partaje, který si však nepřál být jmenován. "Je před sjezdem a rozhodně se nebudu pouštět do mediálních her, aby na mě útočil Zaorálek a jemu podobní," doplnil.

Reakce sekce PR a marketingu ČSSD ZDE

Rovněž druhý zdroj potvrzuje, že vztek u Bohuslava Sobotky byl překvapivý. "Nadával, že to takto nejde, aby ho Zeman přede všemi ponižoval. Byl až běsný," řekl naší redakci další zdroj.

Sobotka se po volbě Miloše Zemana prezidentem pustil do mediálního sporu s předsedou SPOZ Vratislav Mynářem. Uvedl, že strana nemá šanci, což podle posledních průzkumů není pravda. Zemanovci posilují a pohybují se kolem sedmi procent.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tomáš A. Nový

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

478 015  tun CO2 ekvivalentu činil loni pokles přímých a nepřímých emisí Skupiny ČEZ

13:59 478 015 tun CO2 ekvivalentu činil loni pokles přímých a nepřímých emisí Skupiny ČEZ

Meziroční pokles o více než rči procenta znamená, že Skupina ČEZ dál pokračuje ve svých dekarbonizač…