Eva Pilarová: Emigruji, když bude Paroubek v čele státu

20.05.2010 10:44 | Zprávy
autor: tan, nep

S otevřenou kritikou vůči předsedovi ČSSD Jiřímu Paroubkovi vystoupila zpěvačka Eva Pilarová. ParlamentnímListům.cz sdělila, že pokud by byl šéf sociální demokracie v čele státu, opustila by natrvalo republiku.

Eva Pilarová: Emigruji, když bude Paroubek v čele státu

"Říká se, že lidé mají takové politiky, jaké si zaslouží, ale já jsem zas tak strašná nebyla," řekla zpěvačka Eva Pilarová na dotaz, jakou stranu v květnových volbách podpoří. "Já jsem nebyla tak strašná, abych si zasloužila Paroubka v čele státu. Nikdy jsem sice o emigraci neuvažovala, ale pokud by se toto stalo, opravdu bych emigrovala," řekla Pilarová dále.

Podle jejích slov může sociální demokracie znovu nastolit podmínky, které zde panovaly před listopadem 1989. "Nechtěla bych se dožít toho, aby mi někdo říkal, co smím a co nesmím zpívat, abych se někoho musela dovolit o pas, abychom byli zadlužení. Aby se vrátila diktatura."

Nečase hodnotit nechci, řekla zpěvačka

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Zadlužení státu

Dost často se mluví o zadlužení státu. Mě by zajímalo, jak je to se splacením takového dluhu? Je nějak omezená? Co hrozí, když se nesplatí? Státní bankrot? A kde se vůbec přesně berou ty peníze, které si stát půjčuje? Děkuji za vysvětlení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…