Jarolím (VV): Vykroužkujme už konečně korupčníka Kalouska

09.04.2012 13:18 | Zprávy

Vyjádření Tomáše Jarolíma.

Jarolím (VV): Vykroužkujme už konečně korupčníka Kalouska
Foto: veciverejne.cz
Popisek: Tomáš Jarolím

V návaznosti na prohlášení M. Kalouska musím konstatovat, že tak jako manipuluje již více jak dvacet let tuto společnost, manipuluje i fakta. Trestní oznámení na Kalouska nikdy nepodávaly Věci veřejné, ale já jako soukromá osoba z funkce předsedy občanského sdružení. Jen jedno bylo přímo na něj a to v kauze OSTROJ. Další na neznámého pachatele na něj překvalifikoval státní zástupce v kauze povolení internetového sázení a další se ho dotýká v kauze možného podvodu při sanaci ropných vrtů na Hodonínsku za několik miliard korun. Žádné z těchto oznámení nebylo odloženo a dokonce některé vyšetřující složky kriminální policie si například minulý týden prodloužily termín vyšetřování. V případě internetového sázení dokonce státní zastupitelství odebralo protikorupční policii tento případ pravděpodobně několik dní před žádostí o vydání M. Kalouska z parlamentního imunitního systému. Dodnes nevím, kde celá kauza je!
 
Miroslav Kalousek je pro mne symbolem posledních dvaceti let korupčních vlád. Snah rozkrádání a tunelování legální cestou společné peníze, jako v případech, kdy jsem podával trestní oznámení nebo v případě církevních restitucí, jejichž je hnacím motorem. Miroslav Kalousek je podle mého soukromého názoru jedním z největších korupčníků v této zemi. Jediné, co mohu jako obyčejný člověk udělat pro odstranění takového člověka z politiky, je konfrontovat orgány s důkazy o jeho činnosti a apelovat na obyvatele a voliče této země: vykroužkujte Miroslava Kalouska v příštích parlamentních volbách. Já osobně si pořídím voličský průkaz a pojedu to udělat do jeho volebního okrsku. Stejný postup k mnoha jiným zprofanovaným politikům nabídne naše Liga odhodlaných v koordinovaném postupu.
 
Tomáš Jarolím

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tomáš Jarolím

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Jste hrdý na to, že nemáte nic společného s koalicí SPOLU

A na to, že kandidujete se SPD hrdý jste? Já měl vždy za to, že jste spíš pravicový a nepopulističtí, což SPD není. A když jste tak hrdý na to, že jste Svobodní, jak si vysvětlujete, že strana sama má tak málo voličů a nepřekračujete sami 5% hranici?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Třicet opatření, odstraňujících zbytečnou byrokracii

19:15 Úřad vlády: Třicet opatření, odstraňujících zbytečnou byrokracii

Vláda Petra Fialy připravila již čtvrtý soubor návrhů na změny legislativy.