Klasnová vyklízí Vítu Bártovi cestu do čela VV: Chce to změnu

14.01.2013 9:37 | Zprávy
autor: jno

První místopředsedkyně Věcí veřejných Kateřina Klasnová odmítá kandidovat na post šéfky Věcí veřejných místo Radka Johna. Zůstat nechce ani ve vedení strany. Dává tak prostor svému manželovi Vítu Bártovi, jehož soud před časem očistil z nařčení z korupce.

Klasnová vyklízí Vítu Bártovi cestu do čela VV: Chce to změnu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kateřina Klasnová

Politicky a lidsky byly předešlé dva roky těžké, i kvůli Bártovu procesu, říká Klasnová. Přesto opět před zraky celého národa bude Vít Bárta za pár dní znovu bojovat o své čisté jméno. „Doufám, že vyhraje. Následně bude Vít Bárta také bojovat o post předsedy strany,“ cituje Právo Klasnovou.

Žádné spekulace o manželské kašírce

Sama kandidovat nebude ze dvou důvodů. „Ve vedení strany jsem dlouhé roky. VV si zaslouží změnu,“ míní Klasnová s tím, že nechce stranu poškodit tím, že umožní novinářům spekulace o „manželské kašírce“. Na chodu véček se tak Klasnová alespoň dočasně nechce podílet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní úřad v Liberci hodnotí rok 2025

22:31 Celní úřad v Liberci hodnotí rok 2025

Výběr finančních prostředků přesahující 38,5 miliardy korun, téměř dvě miliardy korun v rámci dělené…