Klaus chválil Dobeše, ten děkoval

30.03.2012 20:03 | Zprávy
autor: joh

Prezident Václav Klaus dnes poděkoval odcházejícímu ministrovi Josefu Dobešovi (VV) za jeho působení na ministerstvu školství, jeho práci prý vždy hodnotil pozitivně. Dobeš na oplátku poděkoval za podporu, kterou mu prezident vyjadřoval.

Klaus chválil Dobeše, ten děkoval
Foto: Hans Štembera
Popisek: Exministr Josef Dobeš ve své kanceláři

Klaus dnes dopoledne přijal od premiéra Petra Nečase (ODS) Dobešovu demisi, ministr končí k 31. březnu. Jako oficiální důvod své rezignace uvedl nesouhlas s vládními škrty ve školství, letos se zde musí ušetřit 2,5 miliardy korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Zadlužení státu

Dost často se mluví o zadlužení státu. Mě by zajímalo, jak je to se splacením takového dluhu? Je nějak omezená? Co hrozí, když se nesplatí? Státní bankrot? A kde se vůbec přesně berou ty peníze, které si stát půjčuje? Děkuji za vysvětlení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…