Klausův tajemník Jakl přiznává: Lidé mi kvůli amnestii vyhrožují smrtí

20.01.2013 18:57 | Zprávy
autor: nem

Tajemník prezidenta Ladislav Jakl dnes odmítl spekulace, že by se kromě něj na přípravě amnestie podílel interní poradce Pavel Hasenkopf a bývalý poslanec ČSSD Zdeněk Koudelka, jak napsal server Lidovky.cz. Lidé mu prý nyní vyhrožují smrtí.

Klausův tajemník Jakl přiznává: Lidé mi kvůli amnestii vyhrožují smrtí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Jakl

 

"Není pravdou, že amnestii připravovala trojice Jakl, Hasenkopf a Koudelka. Připravoval ji prezident České republiky v osobních debatách se svými blízkými spolupracovníky," uvedl Jakl ve svém vyjádření, které rozeslal novinářům prostřednictvím SMS zprávy. Popírá tak informace, které přinesl server Lidovky.cz. Přiznal také, že po zveřejnění sobotního článku mu začaly chodit od lidí výhružky smrti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Ukrajina v EU?

Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MPO: Malým a středním podnikům pomůže nový finanční nástroj

22:33 MPO: Malým a středním podnikům pomůže nový finanční nástroj

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) ve spolupráci s Národní rozvojovou bankou (NRB) a Českou banko…