Kubiceho šetření: Zavře polovina policejních škol

11.12.2011 20:08 | Zprávy
autor: joh

Ministr vnitra Jan Kubice navrhuje aby se v rámci šetření uzavřela půlka policejních škol. Jde hlavně o vyšší školy v Brně, Jihlavě a Pardubicích.

Kubiceho šetření: Zavře polovina policejních škol
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Ministr vnitra Jan Kubice

"Policie prošla a prochází důkladnou redukcí početních stavů a nelze předpokládat radikální navyšování," píše v materiálu podle serveru Aktuálně.cz předseda komise a šéf policistů v Karlovarském kraji Oldřich Tomášek.

Celkově se ušeří až 1,3 miliardy

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Zadlužení státu

Dost často se mluví o zadlužení státu. Mě by zajímalo, jak je to se splacením takového dluhu? Je nějak omezená? Co hrozí, když se nesplatí? Státní bankrot? A kde se vůbec přesně berou ty peníze, které si stát půjčuje? Děkuji za vysvětlení

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…