Myslí si lidé, že jsem Strýček Skrblík? Ptá se Bárta

08.09.2010 16:52 | Zprávy
autor: mab

Ministr dopravy Vít Bárta z Věcí veřejných se razantně vrhl do škrtů v resortu. Od některých sklízí kritiku, jiní ho chválí. Prozradil, že uvažuje o tom, zůstat v politice jen jedno volební období.

Myslí si lidé, že jsem Strýček Skrblík? Ptá se Bárta

Vít Bárta se rozpovídal pro pro magazín MF Dnes. Nechal se slyšet, že žije jen z peněz z podnikání, protože svůj plat posílá na nadaci Chantal Poullain a zbytek posílá na různé dobročinné organizace v jednotlivých krajích.

Plánuje na ministerstvu opravu šetřit. Dokázal to hned při pohled na chodbu ministerstva. Namítl, že na stejném prostoru, kde tady pracuje pár lidí pracovalo u něj ve firmě sto padesát. Na jiné chodbě vedoucí k jeho úřadu visí fotky všech bývalých ministrů dopravy. "Dneska jsem měl sen," říká Bárta, "že tam místo mé fotky visí obrázek Strýčka Skrblíka. Tak mě možná lidi vnímají."

Peníze vezmu špatným manažerům a dám je těm, kteří si je zaslouží

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Prodej Agrofertu

Srovnáte prodej Explosie s Agrofertem. Ale ač nejsem pro prodej Explosie ani nechci hájit Babiše, cožpak je Agrofert státní? A jestli ne, tak proč by měl kdokoliv prodávat soukromý podnik a pak z něj dotovat stát?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…