Nenávidí pravici a veřejně se jí vysmívá: Komunistů se bojí jen zloděj

18.10.2012 17:30 | Zprávy
autor: Radim Panenka

Drtivá a zasloužená porážka pravice. Tak volby hodnotí autor největší protivládní facebookové stránky Milan Mráz. Ten v rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz vyslovil velké nadšení z úspěchu komunistů, které sám volil. Vůči vládním stranám denně pro 23 tisíc lidí publikuje drsné i vtipné obrázky a komentáře.

Nenávidí pravici a veřejně se jí vysmívá: Komunistů se bojí jen zloděj
Foto: red
Popisek: Internet se baví na úkor ODS

„Na stránce jsem vždy uváděl, že ve volbách půjdu volit KSČM a také jsem ji volil. Jsem moc rád, že tolik lidí mělo stejný názor, a že KSČM dosáhla takového výsledku. Za sebe jsem velmi spokojen, že pravice utrpěla drtivou a zaslouženou porážku!“ říká Mráz.

Naše země přitom podle něho potřebuje komunisty ve vládě už hodně dlouho. „V příštích volbách má KSČM na to, aby volby vyhrála. Zvláště pak, bude-li tato vláda dále pokračovat. Ale i kdyby skončila druhá za ČSSD, tak je jasné, že parlamentní volby vyhraje drtivě levice a KSČM by měla jít do vlády, do řádné koalice s ČSSD. Vzniklo by to, co naše zem už potřebuje jako sůl, a to je silná levicová vláda,“ je přesvědčen protivládní aktivista.

Komunistická totalita prý nehrozí. Jen modrá

Na druhé straně se našla řada komentátorů i politiků, kteří volby hodnotili jako nástup komunistické totality, rudou záři a podobně. „Výroky typu ‚rudá záře‘ či ‚rudý říjen‘ jsou jen hloupé a ubohé plky, nad kterými se jen usmívám a klepu si na čelo směrem k autorovi takového výroku. Oni tito ‚modří bojovníci za svobodu‘ zapomněli, že žijeme ve 21. stolení a není možné již nikdy opakovat to, co se dělo v 50. letech za Gottwalda,“ reaguje Milan Mráz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Eva Decroix, Ph.D., MBA, MPA byl položen dotaz

Rodiče

Dobrý den, mohu se zeptat, kdo přesně ze senátorů stojí za návrhem, aby rodič, který nemá po rozvodu dítě v péči, mohl být z důležitých rozhodnutí života dítěte vyloučen? Já nevím, podle mě to není úplně správné, i když zase někdy je mezi rodiči domluva obtížná a doplácí na to právě dítě, což také n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejsou důkazy? Neúspěch akce „čínský špion“ by měl zajímat Babiše

4:40 Nejsou důkazy? Neúspěch akce „čínský špion“ by měl zajímat Babiše

Skončí “velká kauza” s údajným čínským agentem blamáží pro BIS i policii? Městský soud v Praze totiž…