Ve volbách do Senátu se objeví sexuolog Uzel nebo někdejší soudkyně Wagnerová

29.04.2012 21:34 | Zprávy
autor: jno, čtk

Mezi známými tvářemi, které se nově zapojí do bojů o horní komoru parlamentu, se objeví i sexuolog Radim Uzel. Kandidovat bude za Stranu práv občanů – Zemanovce.

Ve volbách do Senátu se objeví sexuolog Uzel nebo někdejší soudkyně  Wagnerová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radim Uzel na autogramiádě Lubomíra Štrougala

Předčasné volby sice v létě nebudou, ale ty do Senátu voliče neminou. Politické strany se tak opět vrátily k hledání osobností na kandidaturu do horní komory parlamentu. Mimo sexuologa Uzla, kandidujícího na Břeclavsku, i další strany lákají na známé tváře. Na jižní Moravě získala silné jméno pro volby do Senátu i Strana zelených. V Brně za ně bude kandidovat bývalá místopředsedkyně Ústavního soudu Eliška Wagnerová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Nemyslíte, že by pomohla legalizace konopí?

Není ve finále míň škodlivé než neznámé látky? Ono i když něco zakážete, objeví se nějaká napodobenina a je to tak začarovaný kruh, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…